Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > POZOR ZLODĚJI !!!!

POZOR ZLODĚJI !!!!

Množí se vykrádání rodinných domů-dbejte zvýšené pozornosti (21.11.2011)

Policie České republiky tímto vyzývá občany obce , aby pomohli při pátrání po neznámém pachateli, který se v posledním období, především od 12.10.2011 do 20.11.2011, dopustil v obci Kozlovice a okolí přečinů porušování domovní svobody a krádeže, kdy cílem neznámého pachatele bývají rodinné domy, garáže a hospodářské budovy nacházející se na pozemcích u těchto rodinných domů.

Zároveň policisté vyzývají všechny občany, aby si řádně zajistili svůj majetek a nedávali takovýmto zlodějům šanci a vždy v případě výskytu jakékoli podezřelé osoby či vozidla neprodleně kontaktovali linku 158.

Na základě dosud zjištěných informací od poškozených osob, bylo sestaveno několik portrétu možného pachatele a rovněž byly získány informace k zájmovým vozidlům, které pachatel při trestné činnosti mohl využít. (viz. níže) Jakoukoli informaci k osobám a vozidlům níže uvedeného popisu sdělte prosím neprodleně na linku Obvodního oddělení v  Palkovicích 558 656 174, případně na bezplatnou linku 158 nebo na e mail  fmooppalko@mvcr.cz.

Seznam zájmových vozidel:

• Škoda Felicia Combi, stříbrná metalíza, registrační značka: OVU 22-17
  • Volkswagen, starší sedan, červené barvy, registrační značka začínající: T8F 13
  • Ford siera, červené barvy, nezj registrační značky
  • Škoda Felicia Pickup, červené barvy, nezj. registrační značky

Vyzýváme občany ke zvýšené pozornosti-vykrádání rodinných domů Kozlovice a okolí. Více se dozvíte na tomto odkazu, včetně portétů podezřelých osob z páchání trestné činnosti: