Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Informace obecního úřadu

Informace obecního úřadu

Oprava místní komunikace na Bahenné (04.10.2018)

Informace obecního úřadu

Upozornění obecního úřadu ⚠️
Během měsíce října bude provedená oprava povrchu místní komunikace na Bahenné v úseku od krajské komunikace po mostek u p. L. Smelíkové. V pátek 5. října budou zahájené přípravné práce jako je čištění komunikace, úprava krajnic apod. Veškeré práce budou probíhat za plného provozu. Prosíme o trpělivost při krátkodobých omezeních dopravy a dbejte při průjezdu zvýšené opatrnosti. Při konečné pokládce budou jednotlivé úseky komunikace dočasně uzavřené. O tomto opatření budete v předstihu informování. Předpokládaná doba opravy je 2 týdny od zahájení prací.
Děkujeme za trpělivost

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.