Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Sběr nebezpečného odpadu

Sběr nebezpečného odpadu

v sobotu 20. 10. 2018 od 8,00 do 9,40 hod u bývalého kravína (13.10.2018)

Sběr nebezpečného odpadu

Frýdecká skládka a.s. bude v obci Lhotka provádět sběr nebezpečného odpadu v sobotu 20. října 2018 od 8,00 do 9,40 hodprostoru u bývalého kravína.

Je potřeba vyčkat do příjezdu sběrného automobilu a odpad osobně předat! Nikoliv ho odložit a odjet.

Nebezpečným odpadem jsou např.:

Zbytky barev, laků a ředidel, autobaterie, zářivky, mazací a motorové oleje, asfalt, olejové filtry, tonery, znečištěné obaly se zbytky nebezpečných látek (postřiky, chemikálie), prošlé nebo nepotřebné léky apod.

Dále pak rozebrané, či rozbité elektrospotřebiče.

NEBUDOU SE SBÍRAT PNEUMATIKY !!!

Kompletní - nerozebrané lednice, mrazničky, sporáky, pračky, mikrovlnné trouby, fritovací hrnce, varné konvice, vařiče, myčky nádobí, vysavače, žehličky, výbojky, monitory, tiskárny, televizory, rádia, videorekordéry, telefony a ostatní domácí spotřebiče nepatří do nebezpečného odpadu, ale odevzdávají v budově bývalého kravína vždy v sobotu od 10,00 do 12,00 hod.

NEBUDE se sbírat velkoobjemový a elektroodpad, který můžete odevzdat v budově bývalého kravína vždy v sobotu od 10,00 do 12,00 hod.

Rozdělení jednotlivých druhů odpadu najdete na obecních stránkách v odkazu „Odpadové hospodářství".