Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Zájezdová družba Pržno - Lhotka

Zájezdová družba Pržno - Lhotka

Podhájská 5. - 8. 5. 2018 (07.10.2017)

Zájezdová družba Pržno - Lhotka

 

Milí spoluobčané

Nabízíme vám v rámci mezi obecní družby Pržno - Lhotka zájezd na termální koupaliště Podhájská. Čtyřdenní zájezd se uskuteční v termínu prodlouženého víkendu 5.-8.5. 2018 -  sobota - úterý (pro pracující tedy 1 den volna).                                                                                                             S ohledem na co největší pohodlí byla vybrána úplně ta nejbližší ubytovna - hotel Andrejka, který je asi 100 m od koupaliště. Ubytování po 2 - 3.

Cena i se zastávkou v Čachticích 1500 Kč.  V ceně je zahrnutá doprava, ubytování a pojištění.

Toto ubytování má obrovskou výhodu - nezávislost na časech. Během dne byste si mohli zajít do pokoje, odpočinout, nebo třeba něco sníst - součástí je malá kuchyňka.                           Kdo máte o tento  zájezd zájem, proveďte závaznou rezervaci na email : jana.herotova@seznam.cz      do 31. října 2017.         PLATBA  nejpozději DO  28. 2. 2018. 

Níže pár informací o termálech a ubytování :

Apartmány ANDREJKA Podhájská

 

Rozšířený popis

Poloha

Moderní ubytovací komplex Andrejka se nachází cca 100 m od termálního koupaliště Podhájska, leží v mírném svahu s pěkným výhledem na areál termálního koupaliště a celou obec. Obec Podhájská najdeme na jihu Slovenska, nedaleko Nových Zámků. Termální koupaliště návštěvníkům slouží k relaxaci v letním i zimním období, mohou využívat osm různých bazénů s rozdílnou teplotou vody, součástí areálu je i wellness centrum Aquamarin. V termálním koupališti je léčivá termální voda, která má velice unikátní složení, podobné jako má Mrtvé moře. Tato geotermální voda léčí nemoci dýchacích cest, astma, kožní nemoci, revmatizmus, artitridu, chronické bolesti zad, poruchy štítné žlázy, cévní onemocnění a další.

Vybavení

recepce, výtah, terasa, altánek, venkovní posezení s krbem, WiFi, parkoviště

Ubytování

2 - 3lůžkové pokoje a 6místné apartmány vybavené vlastní koupelnou a WC; kuchyňským koutem: základní nádobí, jednoplotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednička, TV, WiFi, některé s balkónem

 

PS: pokud by v pondělí 7.5. bylo hlavní koupaliště zavřeno, můžeme se případně dohodnout za příplatek na náhradním programu /  Maďarsko nebo arboretum  Tesárske  Mlyňany. Římské lázně jsou však otevřeny i v pondělí, takže problém s volným dnem by nenastal.

Bližší info:

Jana Herotová, telefon 603 327 302 , email : jana.herotova@seznam.cz 

 

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.


| | Nahoru  ↑