Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Šachový turnaj 2018

Šachový turnaj 2018

výsledky (02.02.2019)

Vánoční šachový turnaj Lhotka 2018

Lhotečtí šachisté uspořádali 28. prosince 2018 v sále Obecního domu Vánoční turnaj a ten si určitě zaslouží zaznamenání. Nejen proto, že už se pomalu stává tradicí, ale také rekordní účastí. Oproti předchozím 17 účastníkům se počet zvýšil o 9 na 26 šachistů různých věkových kategorií. Dětí bylo 7 a prvenství patřilo Kryštofu Šimčákovi, stejný počet byl registrovaných a mezi nimi byl nejlepší host z Frýdku - Místku – mezinárodní šachový mistr Sergej Vesselovsky. Nejpočetněji byla zastoupena kategorie neregistrovaných dospělých, těch bylo 12. A k radosti pořadatelů bez ztráty bodu s plným počtem 11 vyhraných partií zvítězil Roman Dybal a tak putovní pohár, po ročním „exilu“ v Brušperku, bude minimálně do prosince 2019 doma ve Lhotce.