Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Tříkrálová sbírka 2021 ve Lhotce

Tříkrálová sbírka 2021 ve Lhotce

výsledek (28.01.2021)

Tříkrálová sbírka 2021 ve Lhotce

Tříkrálová sbírka 2021 ve Lhotce
Děkujeme všem, kteří se zapojili do Tříkrálové sbírky až už příspěvkem do některé ze tří pokladniček rozmístěných v naší obci, nebo zaslali příspěvek přímo na sbírkový účet. Do pokladniček se vybralo celkem 20 881,- Kč. Příspěvky budou využity v Domě pokojného stáří a Oáze pokoje na opravy a rekonstrukce budov, zdokonalíme fungování Beskydského centra duševního zdraví, rozšíříme nabídku terapií pro naše klienty nebo podpoříme projekt doučování.
Do online kasičky můžete přispět až do 30. dubna 2021 na https://www.trikralovasbirka.cz/
Všem dárcům i organizátorům patří velké poděkování.


| | Nahoru  ↑