Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Výzva občanům

Výzva občanům

Výzva občanům – zvýšený nárůst krádeží věcí z motorových vozidel! (13.11.2012)

Policie České republiky tímto vyzývá občany všech obcí patřících do našeho služebního obvodu, aby pomohli při pátrání po podezřelých osobách, které se v posledním období dopouštějí na území našeho služebního obvodu a okolí přečinů krádeže a to zejména věcí z motorových vozidel. V souvislosti s touto trestnou činností byl zaznamenán zvýšený nápad těchto krádeží, kdy si pachatelé z vozidel neodnášejí pouze osobní věci a cennosti, ale také nářadí, pracovní pomůcky, tedy vše co jim přijde pod ruku.   

Zároveň policisté vyzývají všechny občany, aby si řádně zajistili svůj majetek, nenechávali v motorových vozidlech žádné cenné věci a to ani v zavazadlovém prostoru. Taková vozidla totiž na zloděje působí, jako výkladní skříň prodejny smíšeného zboží kde se nemusí platit.

Jakoukoli informaci či podnět, který by napomohl k objasnění této trestné činnosti, sdělte prosím neprodleně na linku Obvodního oddělení Policie České republiky v  Palkovicích 558 656 174, případně na bezplatnou linku 158 nebo na e-mail  fmooppalko@mvcr.cz.

 

                                                                                                           prap. Ondřej Plečka

                                                                                                           preventista

 


| | Nahoru  ↑