Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Beskydské hry bez hranic 2022

Beskydské hry bez hranic 2022

fotogalerie (07.06.2022)

Beskydské hry bez hranic 2022

Beskydské hry bez hranic 2022

V sobotu 4. června se dva lhotecké sedmičlenné týmy (dětí a dospěláci) zúčastnili Beskydských her bez hranic, které se tentokrát konaly v Kunčicích pod Ondřejníkem. Lhotka jako pravidelný účastník se těchto her zúčastnila již popáté. Díky úsilí Ali Krnáčové, za což ji moc děkuji se po dvouleté pauze opět podařilo sestavit dva týmy, které tvořili za dětské družstvo: Barča Krčová, Adélka Maruničová, Karolínka Krnáčová, Tomáš Marunič, Maruška Vlášková, Felix Krnáč a Jiřík Pečínka. Dospělácké družstvo soutěžilo ve složení: starosta Zdeněk Kubala- kapitán, Mirek Šrubař, Sylva Vlášková, Ali Krnáčová, Verča Kotalová, Ivan Slípek a Honza Závodný. Každá obec jmenovala i svého rozhodčího, kterým za Lhotku byla Zdeňka Maruničová. Začátek her se pro naše družstva vyvíjel celkem nadějně a po polovině soutěží jsme byli na průběžném prvním místě. V druhé části se od nás štěstěna trošku odvrátila, ale i tak z toho bylo krásné třetí místo v obou kategoriích, kdy bylo hodnocené zvlášť dětské družstvo a zvlášť společné týmy za obec. Umístění na nejvyšších příčkách určitě potěší, ale nejdůležitější bylo, že jsme společně s ostatními týmy Mikroregiónu prožili hezké a aktivní odpoledne plné her a zábavy, za což děkujeme organizátorům letošního ročníku Kunčicím pod Ondřejníkem. Velké poděkování za výbornou reprezentaci Lhotky patří v první řadě všem členům obou týmů, včetně rozhodčího a samozřejmě všem fanouškům, kteří za námi do Kunčic přijeli, či nám drželi palce na dálku. Při slavnostním vyhlášení vítězů, kdy všichni účastnící obdrželi drobnou cenu se mluvilo i pořadatelích dalších ročníků her. Mezi kandidáty padlo i jméno Lhotka, takže uvidíme 

Fotogalerie zde


| | Nahoru  ↑