Nacházíte se zde: Úvod > Místo pro vaše dotazy

Místo pro vaše dotazy

Přidat dotaz či komentář

  • Zde můžete zanechat vaše dotazy ,příspěvky a náměty.

  • Odkaz "Vaše dotazy" není určený pro oficiální stížnosti, petice, soukromé komunikace mezi občany apod.

  • Nevhodné, urážlivé a anonymní příspěvky budou odstraněny.

strana 1 | 2 | 3

Havlíková (05.10.2015)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda na Obecním úřadě ověřujete podpisy smluv a plných mocí. Děkuji za odpověď

Odpovídá: Zdeněk Kubala (05.10.2015)

Dobrý den. Na obecním úřadě se provádí ověřování podpisů v kanceláři místostarosty. V jeho nepřítomnosti v kanceláři účetní.

Novotná (17.08.2015)

Děkuji za rychlou odpověď. Ještě se zeptám, když jsou některé parcely tedy označené v té zjednodušené evidenci a hranice podle mapy vedou přes parcely v katastrální mapě, které parcely tedy jsou správně.

Odpovídá: Zdeněk Kubala (18.08.2015)

Zjednodušená evidence parcel obsahuje zemědělské a lesní pozemky, jejichž hranice v terénu neexistují (nejsou znatelné) a byly sloučeny do větších půdních celků. Do doby jejich zobrazení v katastrální mapě se evidují zjednodušeným způsobem s využitím grafické i písemné dokumentace dřívějších pozemkových evidencí: bývalého pozemkového katastru, pozemkových knih a navazujících operátů přídělového a scelovacího řízení, popř. evidence nemovitostí. Údaje zjednodušené evidence parcel jsou součástí katastru nemovitostí. Zjednodušená evidence parcel zaniká obnovou katastrálního operátu novým mapováním nebo obnovou provedenou na podkladě pozemkových úprav. V obci Lhotka byly zahájené a probíhají pozemkové úpravy i obnova katastrálního operátu (digitalizace), proto po dokončení těchto úkonů zjednodušená evidence parcel zanikne.

Novotná (16.08.2015)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, z jakého důvodu jsou některé parcely označené v Mapě obce Digis modře? Děkuji za odpověď

Odpovídá: Zdeněk Kubala (16.08.2015)

Dobrý den,
modře jsou ohraničené parcely vedené ve zjednodušené evidenci. Černě jsou ohraničené parcely vedené v katastrální mapě.

Palarczyková Jana (17.04.2015)

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možnost víkendového pronájmu sportoviště Kuřín pro soukromou akci? (narozeninová oslava).
Děkuji za odpověď.
Palarczyková

Odpovídá: Romana Kochaňová (21.04.2015)

Ano, tato možnost zde je. Volné termíny Vám budou sděleny telefonicky, včetně podmínek na obecním úřadě tel: starosta 558 661 850, nebo účetní 558 686 423

Tileček Pavel (29.03.2015)

Dobrý den, žádám informaci o možnosti platby poplatku za psa a odpady formou převodu z účtu na účet. Za podání informace předem děkuji. Přeji příjemný den. Tileček Pavel v.r.

Odpovídá: Zdeněk Kubala (29.03.2015)

Dobrý den,
místní poplatky můžete platit trvalým příkazem přes banku.

č. účtu 1690539349/0800

◦PES - V.S.1341 k tomuto čtyřčíslí připojit číslo vašeho domu do sdělení pro příjemce napsat vaše jméno - 80 Kč za psa, za každého dalšího psa registrovaného na stejného majitele 140,- Kč

◦odpady R.O (objekt určený k rekreaci).- V.S. vaše číslo chaty, nebo domu, za toto číslo připojit číslici 6, do sdělení pro příjemce napsat vaše jméno - 500 Kč za objekt

◦odpady T.P (trvalý pobyt) - V.S. vaše číslo domu, za toto číslo připojit číslici 7, do sdělení pro příjemce napsat vaše jméno - 500 Kč za každou osobu s trvalým bydlištěm

Slavíková (20.03.2015)

Dobrý den, tady na stránkách máte územní plán - konkrétně tento http://www.obec-lhotka.eu/doc/new_719.pdf ale nikde jsem nenašla vysvětlivky co jednotlivé barvy (body, čtverečky, čáry) znamenají. Není to prosím někde k dispozici?
Děkuji za odpověď

Odpovídá: Zdeněk Kubala (21.03.2015)

Dobrý den, legenda byla k odkazu "Územní plán" vložena. Tento výkres je pouze orientační a slouží k návrhu zadání územního plánu. Čísla ve žlutém kruhu označují nové žádosti občanů na změnu územního plánu. Veškeré informace uvedené v této mapě jsou nezávazné.

pozemek (23.02.2015)

Dobrý den, omlouvám se, podle územního plánu obce se tyto pozemky nacházejí v oblasti kde se počítá s výstavbou rodinných domů.
Tedy pokud dobře chápu, příjezdovou cestu k těmto pozemkům si musíme vybudovat sami, jiné možnosti nejsou, případně darování části pozemku obci apod.

Odpovídá: Zdeněk Kubala (23.02.2015)

Ano, příjezdovou cestu na soukromém pozemku si musíte vybudovat sami. Část finančních prostředků z prodeje nemovitosti můžete použít na vybudování této příjezdové komunikace.

anonym (22.02.2015)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, vlastním nějaké pozemky o rozloze cca 4000m čtverečních v obci a chtěla bych je prodat na více části (nejspíš 3), k jednomu by vedla příjezdová cesta, ke zbývajícím pozemkům již ne. Je možné že by příjezdovou cestu vybudovala obec, nebo musí vlastník na své vlastní náklady. Popřípadě prodat část pozemku na příjezdovou cestu obci a ta by jej vybudovala.
Děkuji za odpověď

Odpovídá: Zdeněk Kubala (23.02.2015)

Dobrý den,
z vašeho dotazu není jasné, jestli se pozemky nacházejí v zóně určené pro zástavbu rodinnými domy, nebo pro jiné využití. Nicméně není v možnostech obce vybudovat komunikaci na soukromém pozemku.


| | Nahoru  ↑