Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Informace obecního úřadu

Informace obecního úřadu

Dovoz obědů (23.03.2018)

Informace obecního úřadu.

Obrátilo se na mne několik občanů, kteří nemají možnost odebírat obědy z naši školní jídelny s žádosti o možnosti rozvozu obědů pro seniory přímo do domácností. Bohužel v současné době tuto službu nejsme schopni zajistit. Oslovil jsem firmu Aleš Přibyla z Metylovic, která tuto službu zajišťuje v okolních obcích. Při určitém množství odebraných obědů v obci, který je nad možnosti naši školní jídelny je ochotna tuto službu zajistit i ve Lhotce. Obědy jsou určené nejen pro seniory, ale i pro ostatní občany bez rozdílu věku.  Obědy objednávejte přímo na tel čísle 736 626 905, kde dostanete i další informace k výběru z jídelního lístku, dovozu a platbě. Více informací o ceně a nabídce v letáčku v příloze.

Dovoz obědů nemá vliv na uzavření jídelny při mateřské škole, která zůstáva v provozu, má podporu obce a věřím, že stávající strávníci, kteří již využívají školní kuchyň ji ať z důvodu ceny nebo kvality obědů zůstanou věrní.

Jestli budete mít o dovoz obědu do domu zájem, dejte nám informaci na obecní úřad, tel: 558 686 423, případně e-mail: info@obec-lhotka.eu abychom měli zpětnou vazbu.   Zdeněk Kubala, starosta

Nabídka dovozu obědů - letáček

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.


| | Nahoru  ↑