Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Informace ke změně ředitelky Mateřské školy Lhotka

Informace ke změně ředitelky Mateřské školy Lhotka

od 1. ledna 2021 (08.09.2020)

 

Informace ke změně vedení mateřské školy.

V návaznosti na oznámení stávající ředitelky Mateřské školy o ukončení působení jako ředitelka k 31.12.2020, bylo dle zákona vyhlášeno a provedeno konkursní řízení na obsazení vedoucího pracovního místa ředitele Mateřské školy Lhotka. Konkursní komisi, která byla složená z odborníku nominovaných Českou státní inspekci, školní inspektorkou, odborníkem krajského úřadu, zástupcem mateřské školy a zřizovatelem, byly na ředitele mateřské školy doporučené dvě uchazečky. Na prvním místě se v konkursním řízení umístila paní Radana Buďo Kempová, kterou následně po dlouhém projednávání doporučilo na tuto funkci ředitelky i zastupitelstvo obce. Nová paní ředitelka byla jmenována 8.9.2020 s účinnosti od 1.1.2021. Rodičům dětí, které navštěvují, nebo budou navštěvovat naší mateřskou školu se paní ředitelka představí v nejbližších dnech na společné schůzce, kde se ji můžou rodiče osobně zeptat na vše co je zajímá a jak si představuje další fungování mateřské školy pod jejím vedením, ale hlavně se můžou osobně poznat. Výběr nové ředitelky nebyl vůbec jednoduchý, neboť se stávající paní ředitelkou odchází i schopný manažer, bez kterého školka v dnešní době nemůže fungovat. Jsme si vědomí, že naše školka pod vedením stávající paní ředitelky ve spolupráci s paní učitelkou a ostatními zaměstnanci má v okolí vynikající pověst a chtěli bychom aby to tak zůstalo. Věříme, že si nová paní ředitelka poradí jak s řízením mateřské školy, se kterým už má zkušenosti z minulého zaměstnání, tak si získá přízeň rodičů i dětí, které budou do školky chodit rády a těšit se, že se naučí něčemu novému.

 


| | Nahoru  ↑