Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > KASTRACE KOČEK

KASTRACE KOČEK

SLEVA 200 Kč do vyčerpání limitu (06.04.2018)

 

KASTRACE KOČEK

SLEVA 200 Kč do vyčerpání limitu

 

SLEVA POUZE DO VYČERPÁNÍ LIMITU!

Cena kastrace kočky je 700-800 Kč. Využijete-li dotaci,  máte možnost mít cenu nižší o 200 Kč. Nemusíte nic složitě vyřizovat. Vystřihněte kupón pod článkem a odevzdejte u veterináře, na výstřižek se napíše Vaše jméno + počet kastrovaných koček. Sleva se vztahuje i na více koček jednoho majitele. U každé kočky získáte slevu 200 Kč, i kdybyste měli pouze jeden výstřižek. Slevy se nenačítají, maximální sleva na jednu kočku je 200 Kč!

CO VÁM KASTRACE KOČKY PŘINESE?

Pokud myši lovila, bude je lovit i nadále a nebude ztrácet čas mrouskáním. Pokud nelovila, asi je lovit nebude. Pokud značkovala (i kočky značkují), pravděpodobně značkovat přestane.

Nebudete mít starosti - CO ZASE S KOŤATY?

ŽE JE TO KOMPLIKOVANÉ ?

Není. Objednáte si termín. Kočce nedáte večer najíst. Zavřete ji do nějaké místnosti, klece či jinde... Ráno dáte kočku do přepravky pro kočky, nebo do papírové krabice nebo do tašky se zipem (ať má možnost přísunu vzduchu) a odvezete či odnesete ji k veterináři. Počkáte hodinu a vyzvednete si ji.

ŽE KOČKA BUDE TRPĚT, ŽE TO BUDOU STAROSTI ?

Nebude trpět ničím. Jedině že vynechá jedno jídlo, ale to není utrpení. Pak bude uspaná. Po zákroku se bude celý den probouzet. Je důležité ji nechat v teple, aby neprochladla, ale taky se nesmí přehřát. Celý den po operaci neumí regulovat teplotu. Druhý den již bude jako rybička.

Kočka nemusí dostávat antibiotika. Po pár dnech přijdete vytáhnout steh. Ti šikovnější to dokáží sami.

CO KDYŽ JE KOČKA BŘEZÍ?

Pokud je březost v první polovině - není to na kočce vidět, pravděpodobně vám ji veterinář vykastruje. Tuto záležitost je nutno prokonzultovat s veterinářem individuálně.  

                               

 

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.


| | Nahoru  ↑