Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Zaregistrujte si svou e-mailovou adresu do Mobilního rozhlasu

Zaregistrujte si svou e-mailovou adresu do Mobilního rozhlasu

aktuální informace z obce vám budou doručené ať jste právě kdekoliv, (19.01.2021)

Zaregistrujte si svou e-mailovou adresu do Mobilního rozhlasu

 

Zaregistrujte si svou e-mailovou adresu do Mobilního rozhlasu ????

Už více než rok dostávají všichni zaregistrování pravidelně, každé pondělí aktuální informace z obce prostřednictvím Mobilního rozhlasu. Tato služba je pro občany zcela zdarma a využít ji může každý, kdo se zaregistruje do systému a dobrovolně poskytne kontaktní údaje pro zasílání zpráv. Vše je samozřejmě v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů GDPR. Registraci zdarma můžete provést buď přes webovou stránku www.obec-lhotka.mobilnirozhlas.cz, nebo vyplněním registračního letáku a jeho předáním na obecním úřadě. Touto formou se vám snažíme přinést co nejaktuálnější informace jako jsou krizové situace, upozornění na výpadky elektrické energie či odstávky vody, změny úředních hodin, upozornění na splatnost poplatků, informace o odpadovém hospodářství, nových vyhláškách, informace lékařů, pozvánky na kulturní, společenské a sportovní akce a mnoho dalších informací. Věřím, že tento způsob komunikace, kdy vám jsou informace reálně doručené ať jste právě kdekoliv, na rozdíl od informací jen zveřejněných, vám zjednoduší a zpříjemní život v naší obci.

starosta

 


| | Nahoru  ↑