Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Obálka, která může zachránit život

Obálka, která může zachránit život

Obálka do ledničky neboli IN.F.Obálka pro seniory (02.01.2020)

Obálka, která může zachránit život

 

IN.F. Obálka je obálka, kterou, spolu s vyplněnými s osobními údaji vložíte o lednice. V plastové obálce bude informace o zdravotním stavu, užívaných lécích, ale také kontakty na blízké. Takže pokud se stane, že bude babička nebo dědeček v bezvědomí, důležité informace budou okamžitě po ruce. Kromě obálky s dotazníkem k vyplnění dostanou senioři také speciální samolepku nebo magnet, podle kterého záchranáři poznají, že je obálka v lednici připravena.

Díky samolepce záchranáři v život ohrožujících situacích obálku vyjmou a dozví se důležité informace.

O IN.F.Obálkách jsou informovány všechny složky záchranného systému, jejich zástupci pomáhali určit jejich podobu a obsah. 

 

  • IN.F.Obálka (= Informace jako Forma ochrany) je plastová obálka, která obsahuje informační leták s pokyny k vyplnění, formulář k vyplnění, propisku, magnetu nebo samolepku (s nápisem: Zde je IN.F.Obálka, s telefonními čísly na složky záchranného systému).
  • IN.F.Obálka slouží k předání údajů o vašem zdravotním stavu, užívaných lécích, kontaktech na příbuzné či blízké, v případě, že se ve Vaší domácnosti ocitnete v nebezpečí či ohrožení života, složkám záchranného systému, které jsou o této aktivitě informovány.
  • IN.F.Obálka může přispět k efektivnímu zajištění pomoci v situaci tísně, ohrožení zdraví nebo života. Vyplníte formulář s požadovanými údaji a vložíte jej zpět do plastové obálky, kterou umístíte do lednice, nejlépe do vnitřní přihrádky dveří. Samolepkou nebo magnetkou označíte dveře lednice nebo dveře z vnitřní strany bytu a tím způsobem budou informovány zasahující záchranné složky.

IN.F.Obálky jsou zdarma a lze je vyzvednout na obecním úřadě v úřední dny v kanceláři podatelny u Ing. Martiny Kubalové, která vám podá případné informace o jejich vyplnění a použití.


| | Nahoru  ↑