Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Obědy pro mimoškolní strávníky z kuchyně

Obědy pro mimoškolní strávníky z kuchyně

mateřské školy ve Lhotce (28.03.2019)

Obědy pro mimoškolní strávníky z kuchyně

 

V březnu jsme projednali s vedením mateřské školy možnost obnovení vaření obědů pro mimoškolní strávníky za určitých podmínek, které byly zveřejněné na vývěskách, obecních stránkách a byly přednesené na výroční schůzi Klubu seniorů. Bohužel do stanoveného data se přihlásil pouze jeden zájemce. Po dohodě s paní ředitelkou jsme termín přihlášení k odběru obědů prodloužili. Kdo má závazný zájem o odběr obědů z kuchyně mateřské školy, kontaktujte neprodleně vedoucí kuchyně.

 

Obědy z kuchyně mateřské školy

Školní kuchyň při mateřské škole ve Lhotce je ochotná v případě závazného zájmu občanů obnovit vaření obědů pro mimoškolní strávníky. Cena za jeden oběd by činila 67,- Kč a to za podmínky, že bude oběd odebírat minimálně 10 strávníků denně, tj. 200 až 210 obědů měsíčně, případně vyšší počet strávníků (max. 16) s nepravidelným odebíráním, tak aby celkový počet obědů činil průměrně 210 ks/měs.

Při menším počtu strávníků by byla předběžná cena za jeden oběd 76,- Kč, která by byla upřesněná, až se bude znát skutečný počet opravdových zájemců o stravování a skutečném počtu objednaných obědů.

V případě závazného zájmu o odběr obědů z mateřské školy, kontaktujte neprodleně vedoucí školní kuchyně, případně se přihlaste na tel. čísle mateřské školy 558 686 422

Obědy by byly expedovány do vlastních jídlonosičů strávníků a byly by připravené k vyzvednutí denně v 11,00 hod. v budově školy, bez možností rozvozu.

Během prázdnin je školní kuchyň uzavřena.


| | Nahoru  ↑