Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > jak správně topit-dotační program na obnovu kotlů na tuhá paliva

jak správně topit-dotační program na obnovu kotlů na tuhá paliva

dotační program na obnovu neekologických kotlů na tuhá paliva (25.02.2012)

Vážená paní starostko, vážený pane starosto,

ani Vás určitě neminula informace o tom, že Moravskoslezský kraj ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí připravil dotační program na obnovu neekologických kotlů na tuhá paliva za nové, které mají účinnější spalování a nižší poměr emisí.

V souvislosti s tím jsme v minulých dnech odstartovali informační kampaň: Jak správně topit aneb i výměna zastaralého kotle pomůže.

Hlavním cílem kampaně je navýšit preferování zdraví a kvalitnějšího ovzduší před ekonomickou výhodností nevhodných paliv u cílové skupiny, sáhnout do svědomí malým znečišťovatelům, informovat o společném programu MŽP a MSK a v neposlední řadě snížit emise z provozu lokálních topenišť v důsledku výměny zastaralých kotlů, nebo opuštění jejich využívání.

Na webu www.lokalnitopeniste.cz v sekci Podpořte nás najdete inzeráty, které budou v průběhu kampaně vycházet v Moravskoslezském deníku, vizuál billboardů, spoty. Dále grafický banner informující o kampani. Tento banner si můžete vložit na své webové stránky a přes něj se zájemci dostanou na oficiální web kampaně www.lokalnitopeniste.cz, kde získají další užitečné informace.

Byl bych velmi potěšen, pokud byste mohli banner umístit na webových stránkách vašeho města či obce, inzerát umístit do vašich zpravodajů a pomohli nám tak podpořit celou kampaň. Jde nám přece o společnou věc...

S případnými dotazy a žádostmi se obraťte, prosím, na Karin Veselou, mail: karin.vesela@kv-advisory.cz nebo na tel. 724 125 830.

Předem děkuji za spolupráci a s pozdravem

Miroslav Novák
náměstek hejtmana kraje


| | Nahoru  ↑