Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > 2011 SDH soutěž

2011 SDH soutěž

soutěž SDH dne 27.8.2011 (27.08.2011)

2011 SDH soutěž

Našim hasičům se soutěž O pohár obce Lhotka vydařila

  V poslední srpnovou sobotu pořádali hasiči a hasičky ze Sboru dobrovolných hasičů ve Lhotce tradiční hasičskou soutěž O pohár obce Lhotka. Celkem se jí zúčastnilo 20 ženských a mužských družstev. Letní počasí nezklamalo a nálada soutěžících i diváků byla pohodová a sportovně bojovná. Pro ty, kteří fandili domácím, se stala i náladou vítěznou.

  Nic však nebylo jisté ihned od začátku. Lhotečtí hasiči sice zvládli útok za dobrý čas, jenže na vítězství pomýšlel jen málokdo. Ostatní týmy nejspíš opět potrápila nevšednost lhoteckého požárního útoku, kterou je nerovný terén a prodlužovaný proud. Za Lhotkou se na druhém místě umístil tým z Bašky, třetí místo získaly Hodoňovice. Družstvo žen, které letos opět předvádí skvělé výkony, však v sobotu tolik nezazářilo. Nakonec se muselo spokojit se čtvrtou pozicí, první tři příčky obsadily hasičky z Frýdku, Hodoňovic a Palkovic.

  Každopádně si oba naše týmy zaslouží poděkování nejen za skvěle zorganizovanou akci, ale také za úspěšnou reprezentaci naší obce v hasičských soutěžích regionu.

                                                                                                                                      margoj

 

Odkazy na fotogalerie na kterých si můžete prohlédnout fotky z této soutěže:

Zdroj: http://sdh-lhotka.rajce.idnes.cz/Lhotka_27.8.2011/#SDC15239.jpg

http://sdh-lhotka.rajce.idnes.cz/


| | Nahoru  ↑