Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Nabídka svozu biologického odpadu

Nabídka svozu biologického odpadu

Svoz biologického odpadu. Občané naší obcesi mohou tuto službu objednat na provozovně ve Frýdlantu nad Ostravicí na ulici Ostravská 291. (25.04.2012)

Svoz biologicky rozložitelných odpadů z domácností a zahrad...

 Společnost AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. přichází s nabídkou  doplňkové služby pro občany - svozem biologicky rozložitelných odpadů z domácností a zahrad.

      Nová služba spočívá v dodání sběrových nádob speciální konstrukce, nebo plastových BIO pytlů do jednotlivých domácností, jejich pravidelném vývozu a zajištění využití bioodpadu na kompostárně.  Biologicky rozložitelný odpad z domácností a zahrad bude shromažďován v nádobách o objemu 120 a 240 litrů, nebo BIO pytlích o objemu 120 l (dle požadavků zákazníka) a pravidelně v období od dubna do konce listopadu odvážen ke kompostování. Četnost vývozu je plánovaná v 14 denních intervalech.

      Systém je pro uživatele velice jednoduchý a komfortní. Speciální konstrukce BIO nádoby zajišťuje hygieničnost sběru a zabraňuje nepříjemnému zápachu. Díky vysychání ztrácí bioodpad již v nádobě část své hmotnosti, čímž uvolňuje prostor pro další materiál.

Co PATŘÍ do nádoby/ pytle na bioodpad??   Listí, tráva, plevel, zbytky rostlin a zeleniny, spadané ovoce, zbytky ovoce.

Co NEPATŘÍ do nádoby/ pytle na bioodpad?!!   Zbytky jídel, jedlé oleje, kosti, maso, uhynulá zvířata a jiné biologicky nerozložitelné odpady.

 CENY včetně DPH:

Prodej nádoby a pytlů občanům:   120 litrová nádoba 650,- Kč   

                                                           240 litrová nádoba 900,- Kč   

                                                           120 litrový biopytel  10,- Kč (opakovaně použitelný)

14 ti denní vývoz 120 litrové nádoby/ pytle od dubna do listopadu: 45 Kč/ výsyp

14 ti denní vývoz 240 litrové nádoby            od dubna do listopadu: 65 Kč/ výsyp

Veškeré náležitosti vyřídíte na Sběrném dvoře společnosti AVE CZ Odpadové hospod ářství  s.r.o. ve Frýdlantu nad Ostravicí, Ostravská 291.         


| | Nahoru  ↑