Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Odpověď společnosti T-Mobile na posílení signálu

Odpověď společnosti T-Mobile na posílení signálu

Odpověď společnosti T-Mobile na žádost o posílení signálu (12.10.2015)

 

Vážení obchodní přátelé, 

dne 25. září 2015 jsme obdrželi dopis, ve kterém reklamujete zhoršení pokrytí signálem GSM v obci Lhotka a na základě petice žádáte o posílení signálu v uvedené obci.

Je nám líto, že úroveň signálu v obci Lhotka není taková, jak byste si přáli. Dostupnost sítě je ovlivněna situováním krajiny, charakterem zástavby, konstrukcí budov, zalesněním, lokálním zatížením sítě, apod. Vzhledem k charakteru šíření signálu nezaručujeme, že vždy a všude dosáhnete kvalitního připojení k síti. Nedostatečné pokrytí pouze na některé části České republiky však nelze chápat jako závadu nebo nefunkčnost sítě a podle ustanovení článku 5 Všeobecných podmínek společnosti T-Mobile Czech Republic a.s. nezakládá právo Účastníkovi odstoupit od Účastnické smlouvy nebo požadovat kompenzaci.

Ujišťujeme Vás, že stále pracujeme na tom, aby se naše síť rozrůstala. Nadále také zvyšujeme počet vysílačů, které by lépe pokryly naše území. Příslušnému oddělení jsme postoupili potřebné informace k zařazení Vaší lokality do plánu pro další rozšiřování sítě T-Mobile. Termín, kdy k navýšení signálu dojde, však bohužel nelze nyní stanovit.

 

S pozdravem

 

Oddělení řešení zákaznických podnětů a stížností ________________________________ Zákaznické centrum - Business T-Mobile Czech Republic a.s.

Tomíčkova 2144/1, 148 00  Praha 4

800 73 73 33

business@t-mobile.cz

www.t-mobile.cz

Číslo požadavku:150925/277290

 


| | Nahoru  ↑