Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Obecní kalendář 2021

Obecní kalendář 2021

fotografie (29.09.2020)

Obecní kalendář 2021

Vážení spoluobčané. V letošním roce bychom chtěli vydat v řadě 5. jubilejní vydání obecního kalendáře. V tomto vydání bychom chtěli použít fotografie z obce, tak jak jste ji zachytili vy Lhoťané. Proto bychom vás chtěli požádat, jestli máte doma zajímavé fotky různých zákoutí z obce, přírodu, budovy, momentky z různých spolkových akcí nebo jiné zajímavé fotky ze Lhotky a jste ochotní je poskytnout ke zveřejnění v kalendáři, případně k jiným účelům jako je výstava či uložení do archívu obce, zašlete tyto fotografie se jménem autora, případně popiskem v co nejlepším rozlišení na starosta@obec-lhotka.eu. Případně můžete fotky přinést na obec osobně na samostatném nosiči. Fotografie pro použití do kalendáře na rok 2021 posílejte nejpozději do 25. října 2020. Posílejte maximálně pět fotografii od jednoho autora.  Pokud máte zajímavých fotografii více, případně i historické fotografie a měli byste zájem o jejich archivaci na obci domluvte se se starostou na tel: 603 538 575 případně osobně na obecním úřadě.