Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Poděkování

Poděkování

komunální volby 2022 (26.09.2022)

Vážení spoluobčané

Uplynulý víkend 23. a 24. září 2022 proběhly komunální volby. Rádi bychom vám jako budoucí zastupitelé obce poděkovali za vaši účast a hlasování v těchto volbách. Byť byla v naši obci zaregistrována pouze jedna kandidátka, kdy jsme šli do voleb jako sdružení, jsou vaše hlasy pro nás hodně důležité. Každý jednotlivý budoucí zastupitel potřebuje cítit podporu občanů, která ho bude motivovat k co nejlepší práci při řízení a spravování obce. Účast voličů ve Lhotce byla spíše pod průměrem, i tak si vážíme každého kdo přišel a svým hlasem podpořil kteréhokoliv kandidáta. Děkujeme všem, kteří nám dali svůj hlas a tím nám vyslovili svou důvěru. Budeme se snažit, abychom ji nezklamali. 


| | Nahoru  ↑