Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Soutěž Poznej Lhotku

Soutěž Poznej Lhotku

hlasujte v doplňkové měsíční soutěži (21.02.2022)

Soutěž Poznej Lhotku

Do 28. února můžete hlasovat na facebookové stránce obce https://www.facebook.com/obecLhotka o nejlepší fotku měsíce ledna. Fotka, která dostane během měsíce února nejvíce lajků, bude odměněná drobnou cenou. 

Taktéž do pondělí 28. února můžete posílat na meilovou adresu soutez@obec-lhotka.eu soutěžní fotografie do druhého kola doplňkové měsíční soutěže s kalendářem „Poznej Lhotku“. Jejich zasláním dávate souhlas se zveřejněním. Tyto fotografie by měly být z míst, které jste navštívili v rámci poznávání Lhotky s kalendářem. K fotografii můžete připojit i krátký popisek. Fotografie zaslané během února budou zveřejněné od 1. března na facebookové stránce Lhotky. Fotka, která dostane během měsíce února nejvíce lajků, bude odměněná drobnou cenou.

Do druhé doplňkové soutěže se můžou zapojit také děti do 15-let, které nakreslí nebo jakoukoliv jinou technikou vytvoří obrázek s tématikou výletu po soutěžních místech. Do soutěže budou zařazené fotky nebo skeny obrázků, které zašlou jejich rodiče na e-mailovou adresu soutez@obec-lhotka.eu, čímž dají souhlas k jejich zveřejnění. Každý měsíc může jeden soutěžící poslat maximálně dva obrázky, které budou stejně jako při fotografické soutěži zveřejněné na obecním facebooku. Soutěžící, jehož obrázek získá za určitý měsíc nejvíce lajků bude taktéž odměněn drobnou cenou. 

Více informaci o soutěži "Poznej Lhotku"najdete na www.obec-lhotka.eu v odkaze Soutěž

Ceny v hlavní soutěží:

1. cena - mobilní telefon

2. cena - stan

3. cena - spací pytel

Případné dotazy k soutěži vám odpovíme na: soutez@obec-lhotka.eu


| | Nahoru  ↑