Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Soutěž s kalendářem Poznej Lhotku

Soutěž s kalendářem Poznej Lhotku

vyhodnocení hlavní soutěže (16.01.2023)

Soutěž s kalendářem Poznej Lhotku – vyhodnocení hlavní soutěže

 

V úterý 10. ledna 2023 proběhlo za přítomnosti nezávislé komise a dozoru vylosování výherců v Soutěži s kalendářem na rok 2022. Do losování byli zařazení ti soutěžíci, kteří během roku poslali identifikovatelné fotografie ke všem 27 místům uvedeným v kalendáři. Štěstí při losování se usmálo na tyto soutěžící. 

1. Katka a Jarek Fojtíkovi - mobilní telefón

2. Zdenka a Pavel Paskovi - stan

3. Liselotte Rokytta - spací pytel

Věříme, že jste si soutěž užili, a ať už jste se dostali do samého finále, soutěžili jen v měsíčních soutěžích, nebo jste kalendář použili jen pro plánování vašich výletů po okolí Lhotky, byly pro vás informace v kalendáři užitečné. Je možné, že jste tyto místa a zákoutí ve Lhotce již v minulosti při svých procházkách navštívili, ale určitě nám dáte za pravdu, když to místo má jméno, případně nějakou historii, nebo o něm máte více informací, je to něco jiného. 

Veškeré informace k jednotlivým místům, které jste v rámci soutěže mohli navštívit najdete na obecních stránkách v odkaze Obec Lhotka - Zajímavá místa  nebo v aplikaci Munipolis (Mobilní rozhlas) v záložce Tipy na výlet

Děkujeme všem, kdo se soutěže zúčastnili, všem kdo nás podporovali a taktéž všem za ústní pochvaly a pochvalné e-maily, které patří především těm, kdo pro vás tento kalendář a soutěž vymysleli a připravili.  

 

Jestli chcete ještě někoho potěšit v posledním kole doplňkové soutěže, vyberte na stránce v tomto odkazu fotku, která se vám nejvíce libí a dejte ji lajk ?❤️ . Své hlasy můžete přidávat do konce ledna. Na autora vítězné fotky za měsíc prosinec 2022 čeká poslední drobná odměna.

Děkujeme


| | Nahoru  ↑