Nacházíte se zde: Úvod > Soutěž

 

Soutěž - poznej Lhotku

Milé sousedky, milí sousedé,

Pro letošní rok jsme pro vás připravili kalendář poznávací, ale také soutěžní. Do kalendáře jsme se snažili umístit fotografie ze známých i méně známých lhoteckých zákoutí. Ke každé fotografii jsme připojili krátký popisek a dva QR kódy. Po přečtení kódu na pravé straně se dovíte více informací o místě na obrázku a druhý vám ukáže GPS souřadnice místa na mapě. Vaším úkolem bude toto místo osobně navštívit, vyfotit se na něm tak, aby bylo identifikovatelné podle originální fotografie v kalendáři a jednu fotografii se jménem a příjmením soutěžícího poslat na e-mailovou adresu soutez@obec-lhotka.eu.  Každá identifikovatelná fotografie bude zařazená do slosování o zajímavé ceny. Tyto soutěžní fotografie nebudou zveřejněné, pokud k nim nepřipojíte písemný souhlas. Do soutěže o hlavní cenu bude zařazen soutěžící, který zašle identifikovatelné fotografie ke všem 27 místům.

Ceny v hlavní soutěží:

1. cena - mobilní telefon

2. cena - stan

3. cena - spací pytel

Do konce září můžete hlasovat na facebookové stránce obce https://www.facebook.com/obecLhotka o nejlepší fotku měsíce srpna. Fotka, která dostane během měsíce září nejvíce lajků, bude odměněná drobnou cenou. 

Doplňková soutěž:

K soutěžním fotografiím můžete každý měsíc poslat také nanejvýš dvě zajímavé fotografie z každého navštíveného místa, které budou zveřejněné na facebookové stránce Lhotky a fotka s nejvíce lajky za určitý měsíc bude odměněná drobnou cenou. Fotografie odeslané v lednu budou zveřejněné v únoru a která fotka bude mít za únor nejvíce lajků, bude odměněná drobnou cenou. Stejně tak únorové fotky v březnu atd..

Autor dává zasláním fotografií souhlas se zveřejněním pro obecní účely.

 

Doplňková výtvarná soutěž pro děti

Soutěž je určena pro děti do 15-ti let, které nakreslí nebo jakoukoliv jinou technikou vytvoří obrázek s tématikou výletu po soutěžních místech. Do soutěže budou zařazené fotky nebo skeny obrázků, které zašlou jejich rodiče na e-mailovou adresu soutez@obec-lhotka.eu, čímž dají souhlas k jejich zveřejnění. Každý měsíc může jeden soutěžící poslat maximálně dva obrázky, které budou stejně jako při fotografické soutěži zveřejněné na obecním facebooku.  Soutěžící, jehož obrázek získá za určitý měsíc nejvíce lajků bude odměněn drobnou cenou. 

 

Soutěže budou probíhat od 1. ledna 2022 do 31. prosince 2022

 

Doufáme, že se vám tento kalendář líbí a přejeme vám hodně zábavy při poznávání Lhotky.              Jarda, Eva a Marťa :-) 

 

 

pdfKalendář 2022 - ke stažení

pdfOdkaz na mapu QR kódy soutěž - QR kódy k jednotlivým místům na mapě

Zajímavá místa ve Lhotce - informace o místech na fotkách v kalendáři

 

Případné dotazy k soutěži vám odpovíme na: soutez@obec-lhotka.eu 

 

Se soutěži Poznej Lhotku vám nově pomůže aplikace Mobilní rozhlas

Stáhněte si aplikaci do svého mobilního telefonu a v odkaze Tipy na výlet Tipy na výlety Lhotka - Mobilní Rozhlas ???? (mobilnirozhlas.cz) najdete fotky i s popisky všech míst zveřejněných v kalendáři. Tlačítko více informací vás přesměruje na Mapy.cz, kde bude určité místo vyznačené v mapě.

Zaregistrujte se do Mobilního rozhlasu na https://obec-lhotka.mobilnirozhlas.cz/registrace a budete dostávat pravidelné informace z dění v obci. Nezapomeňte zaregistrovat vaši e-mailovou adresu

 

Vítězná fotka za měsíc leden
Suché návrší 900.n.m. - autor: Katka a Jarek Fojtíkovi

Suché návrší

 

Vítězné fotky za měsíc únor (stejný počet laků)

Z Bukovky je Ondřejník na dosah - autor: Dana a Marek Kubalovi

     

Na Lhotku padá noc - autor: Liselotte Rokyta    

 

Liselotte Rokyta

 

Vítězná fotka za měsíc březen

Cestou na Ondřejník - autor: Eva Lípová

 

Eva Lípová
Eva Lípová


Vítězná fotka za měsíc duben

 

Liselotte Rokyta 1
Liselotte Rokyta 1

Vítězná fotka za měsíc květen

Eva Lípová
Eva Lípová


 

 


| | Nahoru  ↑