Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Upozornění obecního úřadů

Upozornění obecního úřadů

na třídění odpadů (20.08.2017)

 

Upozornění na třídění odpadů.

Žádáme občany, aby do kontejnerů na tříděný odpad ukládali jen odpad vytříděný podle jednotlivých složek a nepletli si tyto nádoby s popelnici na směsný komunální odpad. Na každé nádobě je umístěná informace, co do které nádoby patří, ale i co tam nepatří. Pokud někomu není jasné, jak vytřídit jednotlivé složky komunálního odpadu, může navštívit internetové stránky: www.jaktridit.cz nebo www.trideniodpadu.cz/kam-s-tim, případně mu budou tyto informace poskytnuté na obecním úřadě.                Biologicky rozložitelný odpad rostlinného původu je možné zdarma odložit na sběrném místě u bývalého kravína vždy v sobotu od 10,00 do 12,00 hod., případně po předchozí domluvě v pracovní době obecního úřadu.  Velkoobjemový a nebezpečný odpad se sbírá dvakrát ročně. Nejbližžší sběr bude 14.10.2017 od 8.00hod do 9.40 hod v prostoru u bývalého kravína.

Na směsný komunální odpad jsou určené popelnice u jednotlivých nemovitosti. Do těchto nádob ukládejte pouze komunální odpad(https://www.trideniodpadu.cz/komunalni-odpad).

Bohužel díky pohodlností a lhostejností jedinců může dojít ke zvýšení poplatků za svoz a likvidaci komunálního odpadu.

 

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.


| | Nahoru  ↑