Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Upozornění obecního úřadů

Upozornění obecního úřadů

na třídění odpadů (15.11.2016)

Upozornění obecního úřadů

Upozornění na třídění odpadů.

Žádáme občany, aby do kontejnerů na tříděný odpad ukládali jen odpad vytříděný podle jednotlivých složek a nepletli si tyto nádoby s popelnici na směsný komunální odpad. Na každé nádobě je umístěná informace, co do které nádoby patří, ale i co tam nepatří. Pokud někomu není jasné, jak vytřídit jednotlivé složky komunálního odpadu, může navštívit internetové stránky: www.jaktridit.cz nebo www.trideniodpadu.cz/kam-s-tim, případně mu budou tyto informace poskytnuté na obecním úřadě.

Zvláště žádáme majitele vzrostlé magnolie, který po určitě vzorném úklidu své zahrady již potřetí odložil shrabané lití i se směsným komunálním odpadem do žlutých nádob umístěných před obecním úřadem, které jsou určené pro plastové odpady, že tento biologicky rozložitelný odpad je možné zdarma odložit na sběrném místě u bývalého kravína. Na směsný komunální odpad jsou určené popelnice u jednotlivých nemovitosti.

Bohužel díky pohodlností a lhostejností jedinců může dojít ke zvýšení poplatků za svoz a likvidaci komunálního odpadu.

 

https://www.facebook.com/obecLhotka/

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.


| | Nahoru  ↑