Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Informace obecního úřadu

Informace obecního úřadu

660 let od první písemné zmínky o Lhotce (13.02.2019)

Informace obecního úřadu

V letošním roce si připomeneme 660 té výročí první písemné zmínky o naší obci. K tomuto významnému jubileu se chystáme uspořádat výstavu, která by nám připomněla historii Lhotky. Rádi bychom vás požádali, zda máte doma nějaké historické exponáty, nástroje, hračky, předměty denní potřeby, písemností, dokumenty, fotografie, obrazové záznamy, filmy z fotoaparátu, obrázky do dataprojektoru, a jiné předměty, které se vztahují k historii Lhotky, a jste ochotni tyto věci zapůjčit, abyste nás informovali přímo na obecním úřadě, nebo tel. na 603 538 575, případně email: info@obec-lhotka.eu

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.


| | Nahoru  ↑