Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Výzva 2023

Výzva 2023

Finanční podpora na pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí v obci Lhotka pro rok 2023 pro spolky, kluby a další pořadatelé těchto akcí (27.02.2023)

Finanční podpora na pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí v obci Lhotka pro rok 2023

Zastupitelstvo obce vyčlenilo v rozpočtu obce pro letošní rok finanční částku na podporu rozvoje kulturních, společenských a sportovních akcí v obci. O finanční příspěvek na rok 2023 můžou požádat nejen spolky a kluby, ale i fyzické osoby organizující akce pro širokou veřejnost. Podporovány budou kulturní, společenské a sportovní aktivity pro veřejnost (děti i dospělé), konající se na území obce Lhotka. Žadatelé o finanční příspěvek si můžou podat písemnou žádost na obecním úřadě do 31.3.2023. Více informací o možné výši finanční podpory a způsobu podání žádosti naleznete ve výzvě zveřejněné na obecních stránkách, obecních vývěskách a v mobilním rozhlase, případně dostanete potřebné informace přímo na obecním úřadě v kanceláři starosty.

Přílohy

Pro zobrazení souborů ve formátu PDF je zapotřebí nainstalovat Acrobat Reader. Pokud jej nemáte, můžete si ho zdarma stáhnout na webové stránce Slunečnice.


| | Nahoru  ↑