Provozní řád multifunkčního hřiště ve Lhotce

1.

Vstup na multifunkční hřiště je povolen pouze v určené době, po dohodě se správcem:

2.

Multifunkční hřiště je možné využít na různé typy míčových her, např. volejbal, nohejbal, florbal, fotbal, basketbal, házená aj.

3. Na hřišti je zakázáno:

• poškozovat a znečišťovat prostory, zařízení a vybavení

• vstupovat se zvířaty

• jízda na kole

• kouření (včetně elektronické cigarety), konzumace alkoholu a omamných látek

• manipulovat s otevřeným ohněm

• užívání zařízení pokud je jeho povrch namrzlý nebo kluzký.

• vstupovat na hřiště ve stavu, který brání jeho užívání.

4. Návštěvník je povinen:

• respektovat provozní řád a pokyny správce
  • chovat se slušně a ukázněně tak, aby neohrožoval ostatní ani sám sebe (dle pravidel dané hry)
  • dodržovat čistotu

5. Vstupem na hřiště se každá osoba podrobuje tomuto provoznímu řádu, je povinna toto ustanovení dodržovat a dbát pokynů správce sportoviště.

Všeobecné pokyny:

• Každá osoba pohybující se na hřišti je povinna uposlechnout všech pokynů správce.
  • Všechny osoby pohybující se na hřišti se musí ve vlastním zájmu chovat opatrně a předcházet tak případným úrazům, neboť provozovatel hřiště nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené nepozorností, nekázní a nedodržováním provozního řádu multifunkčního hřiště.
  • Provozovatel nenese za odložené věci na hřišti (ani jinde v areálu sportoviště) žádnou zodpovědnost.
  • Každý je povinen dodržovat dobu pronájmu hřiště. Mimo tuto stanovenou dobu, není povoleno se na hřišti pohybovat.
  • Úrazy, či jiné mimořádné události je každá osoba povinna hlásit zodpovědné osobě - správci sportoviště.
  • Zachovávat hlučnost na co nejnižší úrovni na hřišti i v jeho okolí. Při užívání klubovny v noci je nutno dodržovat noční klid v době od 22:00 do 06:00 hod.

6.

Hřiště si lze rezervovat u správce na tel. čísle 605 743 801 s tím, že veškeré rezervace mají přednostní právo užívání.

7.

Vstup na hřiště je povolen pouze v hladké sportovní obuvi.

8.

V případě zjištění závady na hřišti, prosím bez prodlevy kontaktujte správce sportoviště.

Kontakty:

• správce areálu Eva Záchová - 605 743 801
  • obecní úřad Lhotka - 558 661 850
  • policie ČR - 158, 112,
  • záchranná zdrav. služba - 155, 112
  • hasičský záchranný sbor - 150, 112

UPOZORNĚNÍ:

• Ve všech venkovních prostorách sportoviště je zakázáno používat reprodukovanou a živou reprodukovanou hudbu. Je taktéž zakázáno volné pobíhaní psů. Ve všech prostorách sportoviště je nutno dodržovat noční klid v době od 22:00 do 06:00 hod.
  • Za úmyslné poškození hřiště nebo škodu vzniklou nerespektováním provozního řádu či nedodržováním herních pravidel nese odpovědnost v plné výši osoba, která provozní řád nedodržela.

Děkujeme Vám, že provozní řád dodržujete.

Tento provozní řád nabývá platnosti a účinnosti dnem schválení zastupitelstvem obce Lhotka, tj. dnem 17. 9. 2015.

Instituce a služby

sobota 27. 4. polojasno 13/2 °C
pondělí 29. 4. déšť 9/8 °C

ČEZ odstávky

Nechť si duben sebelepší bývá, ovčákovi hůl přec jen se zasněžívá.

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.

Svátek má Oto

Zítra má svátek Jaroslav