Vyhlídka pod Hrbkovou se zvoničkou

Na území Lhotky byste mohli navštívit téměř tři desítky míst, která nesou pomístní jména. A možná ani všichni rodilí Lhoťané by vám přesnou lokaci nedokázali u všech určit. Ale snad jim křivdíme. Mezi nejznámější pomístní lokality patří Hrbková – kopec na horním konci, dnes už bez spousty vzrostlých smrků, které tam ještě nedávno rostly. V listopadu 2020 byla na kraji lesa pod Hrbkovou vztyčena zvonička. Ani sedm chlapů by ji nedokázalo dostat na místo, ale pomohl jim kůň Burko a tak se akce podařila. Zvonička je na místě snad s nejkrásnější vyhlídkou na Lhotku. Většina chalup je jako na dlani a máte pocit, že se super dalekohledem byste mohli zjistit i kdo má co k obědu. K posezení jsou k dispozici tři lavičky a když už jste na místě, tak si můžete i zazvonit. Co kdyby byl zvonek kouzelný?

Vyhlídka se zvoničkouvyhlídka

Slepice kváčí, kohouti pějí, sedláčkové hrách a oves sejí.

Svátek má Oto

Zítra má svátek Jaroslav